Forum Damnation Team Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
nowy projekt szkoleń
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Damnation Team Strona Główna » Dział ogólny Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
nowy projekt szkoleń
Autor Wiadomość
JaKuba
Przedsionek

Post Odpowiedz z cytatem
Co do dotacji na firmę są praktycznie dwie opcje:

1. własna działalność 20k z urzędu pracy + drugie 20k po pół roku na stworzenie miejsca pracy.

2. sp zoo i dotacje unijne, sprawa się dynamicznie zmienia z uwagi na nowy budżet 2014-2020 ale tu są dotacje do 800k, ale opakować te szkolenia by trzeba w zarabiający portal internetowy bo dokładnie na projekty informatyczne są te pieniądze

To są dotacje z którymi miałem do czynienia, czy przez szkolenia czy przez staranie się o niektóre z nich i pisanie wniosków.

Myślę, że każdy jest chętny w to się zaangażować ktoś teraz musi zrobić harmonogram co robimy i kiedy.

Może faktycznie zacznijmy od spotkania u Blizza
Czw Lut 13, 2014 14:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lut 13, 2014 14:35
Arturro
Rezydent zamku

Post Odpowiedz z cytatem
Nikt nie musi wlec się 400 kilometrów i więcej aby się spotkać. Skoro nie chcesz opisać pomysłu proponuję Skypa uruchomić. Każdy kompa w domu z netem ma, więc nie widzę problemu.

A co do całej konspiracyjnej otoczki... no przeceirz nie planujesz podbicia militarno-ekonomicznego całego swiata, prawda?.....Prawda?
Czw Lut 13, 2014 15:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kate
Second Gate

Post Odpowiedz z cytatem
Don, jaki Ty się poważny zrobiłeś, to była luźna propozycja z mojej strony, rzucona żartem...
Arturro ma rację. Można i tak:)
Pią Lut 14, 2014 02:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
newdon
Przedsionek

Post Odpowiedz z cytatem
co do neta to nie mam zbytnio warunków by przeprowadzać rozmowy na skype.. co do podboju świata dlaczego nie?? skoro innym się udało a też zaczynali jak MY od pomysłu to dlaczego nam miało by się nie udać??

ogólnie obecnie pracuję nad przelaniem wszystkiego na papier nasptępnie opracować ten cały proces i przekształcić w szkolenia.. jednak na chwilęobecną wciąż siedzimy w dupie odnośnie powrotu na rynek... kto po za blizem jeszcze gra??
Nie Lut 16, 2014 14:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blizzard
Rezydent zamku

Post Odpowiedz z cytatem
Arturro, no tak, jako trener i przemawiający na pewno miałbym dobry social proof i jeszcze mógłby wciskać subtelne DHV w swoje wypowiedzi Wink

Ale to tak co najwyżej "przy okazji".

Co do gry, to też ostatnio mam zwiechy, aczkolwiek jestem chyba najbliżej działania- Zeus coś tam dzierga w UK, choć nie wiem czy teraz jest z panną czy nie, a Ty, Kate, Arturro stałe związki przecież.

Kuba głową jest wszędzie i nigdzie, na przykład w Bułgarii robiąc aplikacje Razz

Ja staram się teraz bardziej całościowo spojrzeć na swoje życie, realizować jakieś krótkoterminowe cele i odpowiedzieć sobie czego tak naprawdę chcę, bo mam już 3 dychy prawie, a nadal nie wiem.
Na pewno chce być szczęśliwy, ale jaka jest droga do tego prowadząca?
Pon Lut 17, 2014 00:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arturro
Rezydent zamku

Post Odpowiedz z cytatem
"Na pewno chce być szczęśliwy, ale jaka jest droga do tego prowadząca?
"
Dużo sexu, dużo kasyniektórzy jeszcze wstawiają dużo towaru. Wink

Don... ty może nie masz warunków, ale Radek ma.... więc skoro i tak zaproponował spot u siebie, co za problem, aby u niego na kompie brakujace osoby się podpieły? Im szybciej sie to obgada, tym szbciej ktoś się zdecyduje i tym szybciej się z tym ruszysz. Smile
Pon Lut 17, 2014 09:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Lut 17, 2014 09:29
Odpowiedz do tematu    Forum Damnation Team Strona Główna » Dział ogólny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: